Op 8 november 2025 werd het Nederlands Kampioenschap Baars voor korpsen gehouden.
Er deden maar liefst 6 korpsen van de Langedijker Sportvissers e.o. mee. In totaal hadden zich 15 korpsen ingeschreven.
Het Kampioenschap Korpsen Baars werd op zaterdag 8 november georganiseerd door de hsv. Zaanstreek en gehouden in de wateren van deze vereniging in Wormerveer (achter de Herman Gorterstraat) en Zaandijk (bij de Simon Gammerkade).
Er werd verzameld in het gebouwtje van de Zaanstreek op het AZ-terrein in Wijde Wormer waar ook de prijsuitreiking plaatsvondt.
Er hadden zich maar liefst 15 korpsen ingeschreven, waarvan er 6 van onze vereniging waren. Elk korps bestaat uit 3 vissers.
Het weer was goed en de vangsten redelijk maar erg wisselvallig, erg afhankelijk van de plek die geloot werd. De 3 vissers van elk korps werden steeds over 3 secties van het hele parcours verspreid.
Het korps van hsv. De Ringdijk werd uiteindelijk 1e met 255 baars gevolgd door het korps van Edam met 215 baars.
Het korps van LSV-de Schele Posch 1 werd 3e met 180 baars, direct gevolgd door het 1e LSV korps met 178 baars.
Op de 5e plaats eindigde het korps LSV-de Dobber met 174 baars.
De andere LSV-korpsen werden 9e (de Schele Posch 2 met 137 baars), 10e (de Schele Posch 3 met 131 baars) en 11e (LSV-korps 2 met 121 baars). Als laatste eindigede het korps van de HVZ zelf.
Al met al dit keer geen Kampioenschap voor ons maar wel een leuke wedstrijd.
Het winnende korps van hsv. de Ringdijk.