Langedijker Kampioenschap Baars

terug naar overzicht

Zondag, 8 juli 2018

Marcel Kok de nieuwe Langedijker Kampioen

Op zondag 8 juli werd weer het jaarlijkse open Langedijker Kampioenschap op baars gehouden.
Deze wedstrijd telt ook mee voor de Topcompetitie Baars (Baarsvisser van het Jaar).

Bij prachtige weersomstandigheden (zonnig en warm, nauwelijks wind), deed de baars het toch wat minder op het gebruikelijke parcours in Langedijk. Toch werd er overal nog wel een baarsje gevangen. Het gemiddelde was 11,8 per deelnemer en er waren 58 deelnemers.
Winnaar en Langedijker Kampioen werd Marcel Kok van hsv. de Sander met 31 baarsjes. Goede tweede was Mark Buth van de Eendracht met 28 punten (26 baars waarvan 1 grotere). 3e werd de Baarsvisser van 2017 Jeroen Buijs met 25 punten en baarsjes. Andre van Kleef was de eerste Langedijker visser op een 5e plaats met 21 baars, Remco Heida werd 10e met 19 baars en Frank Melten 11e met 18 baars.
Bij de korpsen werd het korps van de Sander 1e (van 10 ingeschreven korpsen) met 65 punten.

Kampioen Marcel Kok krijgt de beker uitgereikt.


De Korpswinnaars van de Sander: